12/03/2012

Adwentowy kalendarz

Wreszcie :)


Udało się. W sobotę zrobiłam swój kalendarz. Dostałam fajne wydruki i udało mi się wyrobić z kalendarzem, tak aby zawisł 1 grudnia :)
Znalazłam świetne grafiki TU, które idealnie pasowały do mojej koncepcji kalendarza adwentowego. 

Zabrałam się szybko do pracy, wycinałam, dopasowywałam...i oczywiście zmieniłam plany wykonawcze przed samym końcem :) ale tylko troszeczkę. Trzeba się było wspomóc jakąś dobrą herbatką, więc mój ukochany "łinterek" towarzyszył mi dzielnie przy robocie.

Przy okazji znalazłam miejsce dla moich zeszłorocznych reniferków. Do tegorocznej kolorystyki choinkowej nie pasują więc stwierdziłam, że trzeba znaleźć jakieś nowe, godne miejsce. I udało się.

Przedstawiam więc kilka zdjęć z wykonania kalendarza.

Przy okazji chciałam Wam polecić fajną gazetkę, którą B. kupił mi w Biedronce. "Moje Smaki Życia" - dużo przepisów (bardzo fajnych), ciekawe pomysły na aranżacje w domu, ogólnie sporo fajnych stron. Ciekawa nowość. Będę kupować regularnie. Cena tylko 2,99 zł, więc wydatek niewielki.


A tu jeszcze pokażę Wam moje filcowe serducha. Zrobione już dawno temu. Najpierw wisiały przyczepione do zasłonek w kuchni, ale postanowiłam zmienić im miejsce i wylądowały w przedpokoju. A w tle moje "ubrane" stare krzesło. Przemalowane na biało i w nowej białej sukience wygląda uroczo.
A to moja pierwsza kartka, wykonana własnoręcznie :)
Zainspirowałam się kącikiem Evy i jej kartkami.
Postanowiłam ukleić coś swojego. Daleko jej od ideału ale jak to mawiają "pierwsze koty za płoty".Pozdrawiam.5 komentarzy:

 1. Świetny ten kalendarz adwentowy!Pamiętam swoje z dzieciństwa, to były czasy...
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny ten Twój kalendarz ja jakoś nigdy nie robiłam, ba nawet wieńca nigdy nie udało mi sie zrobić.
  Trafiłam przez przypadek ale już zostaję:)
  Zapraszam pod moje włoskie słonce.
  Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny ten kalendarz ci wyszedł:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Skandynawska Weranda