12/05/2012

Noel i graficzna aranżacja

Witajcie.

Z dnia na dzień w naszym domu pojawiają się jakieś elementy zimowe. Przygotowania świątecznego wystroju idą pełną parą :) Zajrzałam wczoraj do Kasi i zachwyciłam się zawieszką Noel. I ku mej ogromnej radości Kasia umieściła grafikę do jej wykonania w swoim poście. Więc od razu ją skopiowałam i wysłałam mailem do mojego B., w celu pośpiesznego wydrukowania. Jak tylko wrócił z pracy z wydrukiem zabrałam się do klejenia. Efekt przeszedł moje oczekiwania :) Zawieszka jest świetna. I idealnie komponuje się z naszym graficznym kącikiem na komodzie. Zdjęcia mimo, że robione przy najlepszym z możliwych świateł nie są dobrze doświetlone ale mam nadzieję, że mimo tego kącik Wam się podoba. Niestety nasz salon ma tak fatalnie ustawione okno (niby dwa ogromne skrzydła balkonowe), że z dobrym oświetleniem mamy ciężko. No cóż. 

Przy okazji prezentuję Wam moją wersję grafiki KEEP CALM.
Wrzucam ją poniżej - może komuś się przyda :)

Dwie ramki jeszcze czekają na uzupełnienie naszymi zdjęciami. Bo jak na razie jedynym zdjęciem jest moje :D z dzieciństwa. Lubię je.

A tu moja grafika:

Pozdrawiam.
2 komentarze:

  1. Witaj , dziękuję że napisałaś abym zajrzała na Twojego bloga bo z przyjemnością obejrzałam jak ten banerek się u Ciebie prezentuje , no i skopiowałam sobie Twoja , na pewno się przyda , jest świetna ! :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Skandynawska Weranda