1/01/2014

Witajcie w Nowym Roku

Witajcie Kochani w Nowym Roku. Mam nadzieję, że spędziliście wczorajszy dzień udanie. Nieważne czy na dużej imprezie, czy w domu pod kocykiem, ważne aby w pogodnej atmosferze. Nasz Sylwester był domowy. Co nie znaczy, że nieudany. Maksiu co prawda oponował przy usypianiu i już myślałam że będzie czekał do fajerwerków. Koniec końców dziecko zasnęło, a my zabraliśmy się do leniuchowania przed telewizorem. Była smaczna sałatka, było moje ulubione białe wino, camembert do przegryzienia. Czego chcieć więcej. 

Tak sobie myślę, że skończył się chyba najbardziej wyjątkowy rok mojego życia. Pierwszy rok bycia mamą. Często narzekałam na zmęczenie, to psychiczne i to fizyczne. Często denerwowałam się przez jakieś drobnostki. Pewnie wiele rzeczy mogłam zrobić lepiej, bo zawsze można. Ale i tak jestem z siebie dumna. Dumna z mojego pierwszego roku. Dałam z siebie wszystko i kiedy widzę najwspanialszy i najszczerszy uśmiech na twarzy mojego dziecka, wiem że było warto. Rok 2013 był zarówno wspaniały, jak i bardzo ciężki. Wszystkiego trzeba się było nauczyć. Były też chwile niesłychanie trudne, które spędzały mi sen z powiek. Jednakże podsumowując go, to chyba był rok jak dotąd najpiękniejszy.

W poprzednim roku włożyłam też całe serce w nasz dom. Aby był przytulny i taki wyjątkowy, i rodzinny. Chyba mi się udało. Bo teraz każde z nas chętnie do niego wraca i cieszy się każdą chwilą w nim spędzoną.

Mam nadzieję, że rok 2014 będzie udany. Życzyłabym sobie i naszej rodzinie zdrowia i szczęścia. To jest najważniejsze. Wam też życzę samych sukcesów w tym roku, chwil spędzonych w rodzinnym gronie, spełniania swoich marzeń, tych dużych i tych malutkich, i czego tylko pragniecie. Pozdrawiam.


12 komentarzy:

 1. wszystkiego dobrego na Nowy Rok!:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się,że masz za sobą dobry rok,ten z pewnością będzie jeszcze lepszy,w byciu mamą będzie nadal odkrywczo=tak już następne lata będą wyglądały,ale uśmiechu każdego dnia i radości tworzenia Ci życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku
  z marzeniami o które warto walczyć,
  z radościami którymi warto się dzielić,
  z przyjaciółmi z którymi warto być i
  z nadzieją bez której nie da się żyć!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę wiele podobieństw - też mam za sobą pierwszy rok mojego synka, pierwszy rok w urządzonym, wymarzonym, własnym domu.....życzę Ci, by ten 2014 był równie ciekawy i pełen radości:)

  OdpowiedzUsuń
 6. No to fajny miałaś Stary Roczek:) Oby Nowy też sie tak miło spisał!
  Zapraszam na candy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne podsumowanie :) uwielbiam oglądać zebrane w ten sposób fotografie, dlatego i u siebie podsumowałam poprzedni rok :) Na rozpoczęty 2014 życzę Ci przede wszystkim zdrowia, bo to ono pozwala realizować pomysły, projekty i plany... I życzę dalszego rozwoju w blogowej strefie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie napisałaś! Uwielbiam takie podsumowania. Dla Was również spełnienia marzeń, zdrowia i szczęścia w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiele szczęścia i miłości, sukcesów i pomyślności, niech Wam zdrowie dopisuje, a gotówki nie brakuje.
  Niech Wam się maleństwo zdrowo chowa, niech będzie radością Waszego życia.
  Aby w 2014r. marzenia się spełniały. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. I życzę aby ten rok był równie bogaty w pozytywne doświadczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dużo zdrówka i szczęścia w Nowym Roku dla ciebie i całej rodzinki. Pozdrawiam
  eva

  OdpowiedzUsuń
 12. Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie i Twojej rodziny. Aby zdrowie dopisało, a ten 2014r. żeby był lepszy od minionego :)
  Pozdrawiam
  malesloneczko85

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Skandynawska Weranda