Drogie Koleżanki,
chciałam Wam dziś pokazać wspaniałą książkę, którą dostałam.
"Moje wypieki i desery" Doroty Świątkowskiej.
„Moje wypieki i desery” to książka Doroty Świątkowskiej, autorki jednego z najbardziej znanych blogów o tematyce kulinarnej – mojewypieki.com.W książce znajdziemy najbardziej popularne przepisy na wypieki i desery, zebrane w ciągu sześciu lat blogowania, okraszone kolorowymi zdjęciami. Dzięki autorce będziemy mogli zajadać się wyśmienitymi sernikami, ciastami drożdżowymi i czekoladowymi, muffinkami i babeczkami, mrożonymi deserami, tortami, makowcami, mazurkami i wieloma innymi. To niezrównany niezbędnik dla każdego smakosza!
Przepisy są bardzo smakowite. Mam nadzieję wkrótce jakiś przetestować.
Każdy przepis ozdabia zachwycające zdjęcie.
Uwielbiam tak pięknie wydane książki kucharskie.
Macie tę książkę? A może wypróbowałyście już jakieś słodkości?
Tutaj link do bloga Doroty KLIK
Uściski,
Ania
Smakowite zdjęci:) Ja najczęściej korzystam z przepisów blogerek ale lubię mieć kilka książek kucharskich zwłaszcza tych z pięknymi zdjęciami. Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńJa uwielbiam pięknie wydane książki kucharskie. Choć przyznam, że czasem tylko to w nich kusi. Moja teściowa ma kilka książek Nigeli Lawson i owszem są piękne, ale przepisy z nich są nie dla mnie. Pozdrawiam!
UsuńDzięki Dorocie nauczyłam się piec :) Jej przepisy są świetnie opisane i jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś poszło nie tak. Zazdroszczę Ci tej książki ;)
OdpowiedzUsuńDolby, potwierdzasz tylko, że ta książka to strzał w 10-tkę. Mam nadzieję, że ja też będę miała dobrą rękę do wypieków. Uściski!
UsuńKsiążke posiadam ale jakos słabo u mnie z testowanie. Pozdrawiam serdecznie ;-)
OdpowiedzUsuńMam nadzieję, że wkrótce coś fajnego z niej wypróbujemy :) Pozdrawiam!
UsuńKsiążki jeszcze nie mam ale ze strony Moje wypieki mam już kilka sprawdzonych przez siebie przepisów, dzisiaj będę robić znów coś dobrego :)) Życzę smacznego :)))
OdpowiedzUsuńKochana, ciekawa jestem jakie to masz sprawdzone przepisy. Podziel się z nami. Uściski!
UsuńA widzisz to juz kolejna ksiazka do ktorej mnie wlasnie naklonilas;)
OdpowiedzUsuńJoasiu, bardzo się cieszę :) Książka była warta polecenia. Przepisy są bardzo prosto napisane, bez udziwnień, a zdjęcia to prawdziwy raj dla oczu. Przepiękne książka. Jestem z niej bardzo zadowolona. Uściski kochana.
Usuńoj muszę sobie kupić
OdpowiedzUsuń