5/08/2016

Coffee corner...czyli o niestandardowym zastosowaniu mebli dla dzieci
Uwielbiam nasz kącik w jadalni. 
Mam tu większość moich ulubionych kuchennych drobiazgów, a do tego kultową półeczkę, którą zrobił mi mój B. na wzór Ib Laursen.
Mimo wszystko brakowało mi tu trochę miejsca. To tej pory stał tu stolik/wyspa z IKEA - mało jak na moje potrzeby. Zazwyczaj, kiedy szykowałam jakieś ciasta i rozkładałam się z moim pieczeniowym majdanem, nie było gdzie wcisnąć igły. Nie mówiąc już o swobodzie.

W tej chwili mam fantastyczne rozwiązanie - dotychczasowa IKEA stanęła trochę dalej i mam tam teraz dużo miejsca do moich kulinarnych szaleństw, a jej miejsce zajęła piękna komoda od Pinio.

Seria Marsylia to hit w dziecięcych wnętrzach, ale ja znalazłam dla niej miejsce tutaj. Genialnie pasuje do białej boazerii. Jest duża i wysoka, co ma dla mnie znaczenie przy moim wzroście. 
Poskładanie jej zajęło sporo czasu, ale efekt jest rewelacyjny.
Jakość Pinio mnie zachwyca. Porządne meble, które będą służyć przez lata. A jak widzicie na zdjęciach, możecie je wykorzystać nie tylko u dzieci. Jak dla mnie to takie meble uniwersalne. 

Wszystko zgrało się idealnie, tworząc spójną całość.
Biel i czerń, a także trochę drewnianych dodatków.
Świetny kącik do przygotowywania kawy i herbaty.

Mam wrażenie, że ta komoda jest tutaj idealnym rozwiązaniem.
A Wy co myślicie? Jesteście za takim niestandardowym wykorzystaniem mebli?

Pozdrawiam!
Ania

4 komentarze:

  1. Bardzo mi się podoba kolorystyka tego kącika. I ten turkus na stołku - super! Wpadnij do mnie na rozdawajkę, jest coś turkusowego do zgarnięcia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Komoda przecudna, świetnie się wkomponowała w ten kącik herbaciano-kawowy.Jest idealnie.Zazdraszczam takiego miejsca.Ściskam :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękny ten Twój Coffee Corner. Pięknie go urządziłaś, aż chciałoby się zajrzeć na kawę. :0 Pozdrawiam, Magda`

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Skandynawska Weranda