11/26/2016

Prezenty dla czterolatka

Mikołajki, Boże Narodzenie, 4-te urodziny Maksia - czyli sezon na prezenty w pełni. Można dostać zawrotu głowy od tych wszystkich ofert dla dzieci. W tym roku przygotowałam się dużo wcześniej, tak aby prezenty były przemyślane. 

Najbardziej lubię drewniane zabawki. Trwałe i ładne. Zastanawiałam się co też może ucieszyć mojego czteroletniego synka. Postanowiłam w tym roku m.in. na kulordom TRIX TRACK oraz klocki z angielskim alfabetem (TUTAJ - www.planetaz.com.pl/ ). 

Nasza wersja kulodromu to Bouncing Spiral Track. Duże i stabilne elementy sprawiają, że cała konstrukcja jest niezwykle porządna. Można ją postawić na stole, czy na dywanie, z pewnością nic nam się nie będzie przewracać. Taki kulodrom to zachęta do kreatywnej zabawy, gdzie dziecko może tworzyć własne warianty toru. Zestawy TRIX TRACK można ze sobą łączyć. Zapewnia to wiele godzin fantastycznej zabawy. 

Do tego jeszcze drewniane klocki z alfabetem po angielsku. Pięknie wykonane, zachwyciły mnie od pierwszego wejrzenia. Maksiu uwielbia oglądać bajki po angielsku, często też rozmawiamy właśnie w tym języku i widzę efekty. Zna już bardzo dużo słów, a i potrafi ułożyć proste zdania. Bardzo się cieszę, bo to najlepszy wiek na rozpoczęcie nauki języka. A styczność z nim poprzez zabawę daje genialne efekty. 

To tylko dwa z kilku prezentów jakie już dla niego chomikuję w szafie :) Mam nadzieję, że będą mu się podobały. Ja już nie mogę się doczekać, żeby się z nim pobawić tymi zabawkami :) Co jeszcze mam przygotowane dla niego już Wam częściowo pokazałam na Instagramie, choć mam jeszcze kilka rzeczy w zanadrzu :) A Wy co macie dla swoich maluchów? Czy też zostawiacie wszystko na ostatnią chwilę?1 komentarz:

  1. Nasz grudniowy trzylatek też dostanie kulkodron - wierze, że bedzie to trafiony prezent :-)
    Pozdrawiam i najlepszego dla sya :-)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Skandynawska Weranda