11/21/2016

Śpij dobrze...Znacie to uczucie, kiedy mimo odpowiednio długiego snu wstajecie rano zmęczeni i obolali? Ja znam doskonale. Czasami czułam się tak jakbym wstała bardziej zmęczona niż się położyłam. 
Ostatnie dni zmuszają mnie do leżenia w łóżku, bo niestety dopadło mnie jakieś choróbsko. Sytuacja mało przyjemna, ale jest jedna rzecz która sprawia, że leżenie w tej chwili nie doskwiera mi tak bardzo. 

Od jakiegoś czasu możemy się cieszyć nowym materacem marki EVE. Muszę Wam powiedzieć jedno - jest niesamowicie wygodny. Wstając po nocy wreszcie nie narzekam na ból pleców i czuję się bardzo wypoczęta. 

Materace EVE są wykonane z pianki termoelastycznej. Pianka zapamiętująca kształty równomiernie rozkłada nacisk, tworząc doskonałe podparcie dla ciała. A z racji tego, że firma wykorzystuje pianki najnowsze generacji jest bardzo sprężysta i obniża temperaturę podczas snu. 
Materac jest wykonany z trzech warstw pianek. Pierwsza to pianka termoelastyczna, która stanowi podparcie, zapamiętuje kształt ciała i amortyzuje wstrząsy. Druga to warstwa chłodząco-oddychajaca. Trzecia warstwa to pianka o wysokiej wytrzymałości, będąca podparciem całego materaca. Całość jest ukryta w pokrowcu z aksamitnej hipoalergicznej tkaniny, co jak dla mnie jest szalenie ważne, bo jestem alergikiem. Boki materaca, są natomiast pokryte pięknym żółtym materiałem, który przepuszcza powietrze i sprawia, że materac nie nagrzewa się i dopasowuje temperaturę do naszego ciała.

Jakość wykonania jest dla mnie olbrzymim plusem. Materac jest nie tylko porządny i wygodny, ale też bardzo ładny. EVE dba o każdy szczegół, co sprawia że może być oną ozdobą samą w sobie, jakkolwiek by to zabawnie nie brzmiało :) Myślimy, że taki przedmiot wcale nie musi wyglądać. Nic bardziej mylnego. Piękny detal zawsze doda uroku, nawet jeśli widać jakiś jego skrawek.

Wreszcie mogę w pełni się zrelaksować, bez ciągłego zmieniania pozycji i szukania wygodnego miejsca, bo tutaj wszędzie jest wygodnie. Jeśli skusicie się na ten materac i okaże się, że jednak nie odpowiada Waszym oczekiwaniom, to nie musicie się niczym martwić. Macie bowiem 100 dni na wypróbowanie i ewentualną zmianę decyzji. Wówczas otrzymacie pełen zwrot kosztów, bez żadnych dodatkowych opłat.

Biorąc pod uwagę jak dużo czasu przeznaczamy na sen warto zadbać o dobry materac. Ten jak dla mnie jest idealny. Komfort spania znacznie się poprawił...a i chorowanie w takich warunkach jest przyjemniejsze ;)

1 komentarz:

Copyright © 2017 Skandynawska Weranda